українська російська англійська
Міліцейські науковці допомагають протидіяти злочинності у сфері комп'ютерних технологій
26.11.2012 | 19:50
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Протидія злочинності у сфері інтелектуальної власності та комп’ютерних технологій органами внутрішніх справ: стан, проблеми та шляхи їх вирішення».

Як зазначив ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений юрист України  полковник міліції Віктор Бесчастний, «злочини у сфері інтелектуальної власності та комп'ютерних технологій становлять загрозу для національної безпеки України, негативно впливають на міжнародний імідж України». Протидія таким злочинам є одним із основних напрямків діяльності оперативних підрозділів органів внутрішніх справ України.

Основною метою конференції є обмін досвідом правового, організаційно-тактичного та технічного забезпечення протидії злочинам у сфері інтелектуальної власності та комп'ютерних технологій; узагальнення результатів теоретичних досліджень і набутого практичного досвіду документування таких злочинів, сприяння взаємодії оперативних підрозділів кримінальної міліції з іншими правоохоронними органами в зазначеному напрямі та збагачення теоретичного і практичного досвіду, яким володіють присутні на конференції науковці та практики.

У конференції взяли участь гості з Києва, Луганська, Дніпропетровська, Запоріжжя, Сум. Взагалі на конференцію надійшли матеріали від 93 учасників, серед яких: 60 вчених, 18 представників практичних підрозділів ОВС. У роботі конференції взяли участь науково-викладацький склад, ад’юнкти, курсанти та студенти Донецького юридичного інституту.

Широке представництво фахівців різних напрямків та галузей науки і практики створює всі умови для плідної роботи з обговорення проблем протидії комп’ютерній злочинності, порушення прав інтелектуальної власності та формулювання корисних пропозицій з їх вирішення.  

 

версія для друку