українська російська англійська
Для реалізації інвестиційних проектів на Херсонщині виділено понад 2 тис. га землі
27.11.2012 | 10:17
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Херсонській області під інвестиційні проекти відведено понад 2 тис. га землі, з яких більше ніж 1,8 тис. га надані для спорудження об’єктів альтернативної енергетикисонячних та вітрових електростанцій у Генічеському, Каховському, Новотроїцькому, Скадовському районах та Херсоні. Наразі в регіоні тривають роботи з планування відведення земельних наділів під інші об’єкти альтернативної енергетики.

Крім того, майже 81,7 га відведено в оренду для будівництва птахофабрики в Білозерському районі. Також 39,5 га займуть об’єкти з переробки твердих відходів та сміття у Голопристанському, Білозерському і Скадовському районах, майже 17,5 га – торговельно-розважальні заклади у Каховці й Херсоні, понад 8 га – перевантажувальний термінал у Генічеському та під’їзні шляхи у Цюрупинському районах. На більшість наділів землевпорядники зареєстрували договори оренди. Крім того, оформлено й погоджено документації із землеустрою щодо відведення наділів для реалізації інвестиційних проектів, чому всебічно сприяють органи земельних ресурсів.

Загалом на сьогодні в регіоні реалізовується понад 20 важливих інвестиційних проектів. Визначення вільних і найбільш привабливих для інвесторів земельних ділянок, а також підготовку матеріалів здійснювали фахівці землевпорядної служби області.

версія для друку