українська російська англійська
Підготовлено Положення про рекламу цінних паперів на фондовому ринку
27.11.2012 | 10:45
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму черговому засіданні 20 листопада 2012 року схвалила проект рішення «Про затвердження Положення про рекламу цінних паперів на фондовому ринку».

«Наразі питання погодження реклами інструментів та послуг, що надаються компаніями - учасниками фондового ринку є дуже актуальним, і ми бачимо реальну необхідність контролю з боку держави за такими рекламними повідомленнями. До того ж це визначено законодавством, зокрема Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про цінні папери», що був прийнятий Парламентом влітку поточного року та набирає чинності в частині погодження регулятором реклами 1 січня 2013 року», - зауважив член НКЦПФР Євген Воропаєв.

Так, це Положення визначає вимоги до реклами цінних паперів на фондовому ринку, порядок подання до НКЦПФР проекту реклами або змін до реклами цінних паперів на фондовому ринку, поновлення розповсюдження реклами, а також державний контроль за дотриманням вимог цього документа.

Незабаром документ буде оприлюднено на сайті Комісії для отримання коментарів від учасників ринку та направлено для погодження профільних відомствам.

 

версія для друку