українська російська англійська
Держслужба інтелектуальної власності започатковує щоквартальні зустрічі з патентними повіреними
27.11.2012 | 12:54
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності

Днями Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня провів зустріч з правлінням Всеукраїнської асоціації представників у справах інтелектуальної власності.

Президент Всеукраїнської асоціації патентних повірених Василь Красніков від імені своїх колег привітав Миколу Ковіню з призначенням на посаду Голови Державної служби й висловив сподівання, що віднині співпраця Асоціації з органом виконавчої влади стане ще більш конструктивною та продуктивною.

«Нам – патентним повіреним – приємно засвідчити новопризначеному Голові Державної служби свою готовність до співпраці. Вважаю, що Асоціація як громадське об’єднання є невід’ємною частиною загальної системи правової охорони інтелектуальної власності. Ми зі свого боку вбачаємо очевидну потребу в систематичних зустрічах з державним органом – для обговорення питань і для вирішення їх спільними зусиллями», – зазначив Василь Красніков.

У свою чергу Микола Ковіня подякував за вітальні слова президенту Асоціації й погодився з необхідністю систематизувати зустрічі, забезпечивши їх щоквартальне проведення.

«Для Державної служби важливим залишається налагодження взаємодії з громадськістю: робота в діалозі з Всеукраїнською асоціацією патентних повірених надасть можливість конструктивно та професійно реагувати на питання, які виникають у сфері інтелектуальної власності. Для кожного з нас головними є заявник і його інтереси, а тому працюватимемо з орієнтацією на взаємодопомогу й компроміс», – наголосив Голова Державної служби.

Наразі обговорені першочергові питання. Микола Ковіня детально вислухав пропозиції правління Асоціації, пообіцяв їх проаналізувати зі своїми заступниками та керівниками відповідних підрозділів. Також було домовлено про ще одну зустріч з Асоціацією до кінця 2012 року – у більш розгорнутому форматі – для визначення кола питань, рішення щодо яких мають бути прийняті обопільно – як з боку громадськості, так і з боку державної системи правової охорони інтелектуальної власності України.

 

версія для друку