українська російська англійська
У Криму планують побудувати новий пункт пропуску на кордоні з Росією
27.11.2012 | 13:10
Рада міністрів АР Крим

Рада міністрів АР Крим затвердила проектно-кошторисну документацію робочого проекту «Пасажирський комплекс в пункті пропуску «Крим» ДСК «Керченська поромна переправа».

Вартість робочого проекту становить 56,1 млн. грн. Фінансування будівництва буде здійснюватися за рахунок прибутку підприємства.

Пункт пропуску буде включати пасажирський та автомобільний термінали. Проведення контрольних операцій з пропуску пасажирів та транспортних засобів буде здійснюватися незалежно один від одного в двох напрямках руху.

Проектом передбачено будівництво основного пункту пропуску двоповерхової будівлі.

На першому поверсі планується обладнати зали очікування, паспортного і митного контролю, касовий зал на три каси, кімнати відпочинку для інвалідів і матерів з дітьми, диспетчерську, службові приміщення митного контролю і т.д.

На другому поверсі розташуються адміністративні та службово-побутові приміщення контрольних служб, не пов'язаних з безпосереднім обслуговуванням пасажирів. Пропускна спроможність пункту пропуску «Крим» імовірно складе 400 пасажирів на годину (по 200 на в'їзд і виїзд), а також 60 автомобілів на годину (по 30 на в'їзд і виїзд).

Будівництво пункту пропуску планується почати в 2013 році і завершити в середині 2014 року.

версія для друку