українська російська англійська
На Хмельниччині капітально відремонтовано 563 дороги комунальної власності
27.11.2012 | 13:50
Хмельницька ОДА

Сьогодні спостерігається серйозна позитивна динаміка саме в ремонті комунальних доріг. На цьому наголосив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха, ознайомлюючись зі станом ремонту доріг на Городоччині. Він зазначив: «Якщо впродовж 2008-2009 років в Хмельницькій області освоєно 87 мільйонів гривень на ремонт комунальних доріг, то за останніх 2 роки – 182 мільйони гривень, що майже в 2,2 раза більше».

«Хмельниччина уже на сьогоднішній день поточним та капітальним ремонтом відремонтувала 563 дороги комунальної форми власності. Це один із кращих показників в нашій державі»,  – сказав керівник області.

Зараз у смт Городок проходить капітальний ремонт вул. Гончара, де буде освоєно 500 тисяч гривень, при тому що весною була капітально відремонтована прилегла вул. Київська, яка веде до школи, де освоєно 560 тисяч гривень.

За словами Василя Ядухи, в цілому для Городоцького району на ремонт комунальних доріг виділено 2,6 млн. гривень. Уже освоєно 1 млн. 800 тисяч гривень. «Вважаю, що той потенціал, який має Хмельниччина має бути використаний. Для прикладу, у Летичівському районі побудовано близько 30 км доріг за рахунок соціального партнерства, за рахунок об’єднання зусиль влади і громади. Тобто завдяки бажанню людей зробити свої території привабливими для життя», – наголосив керівник регіону.

версія для друку