українська російська англійська
На Львівщині центри зайнятості реалізують бізнес-проекти з виробництва сільгосппродукції
27.11.2012 | 15:10
Львівська ОДА

Головне управління агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації спільно з академічними та науково-дослідними установами області розробило низку типових бізнес-проектів з виробництва сільськогосподарської продукції, які реалізуються через обласний та районні центри зайнятості.

Як повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич,  у сільськогосподарській галузі запроваджено щомісячний моніторинг реалізації бізнес–планів , згідно з яким  спостерігається позитивна динаміка створення нових робочих місць у сфері агробізнесу.

«Від початку реалізації бізнес-проектів започаткували власну справу на селі 49 осіб. Зареєстровано суб’єкти господарювання у галузі тваринництва: з  вирощування риби, перепілок, свиней, курей-несучок, кролів, індиків, розведення бджіл. У галузі рослинництва – вирощування суниці, глив, малини, овочів», – відзначив Богдан Матолич.

За його словами, також зростає зацікавленість у нових, доступних для селян бізнес– проектах, над розробкою яких працюють наукові установи області.

 

версія для друку