українська російська англійська
Газета "Сила духу" та журнал "Березіль" отримають державну фінансову підтримку
27.11.2012 | 16:46
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Колегія Держкомтелерадіо України на своєму засіданні 27 листопада ухвалила рішення надати державну фінансову підтримку редакціям газети «Сила духу» та журналу «Березіль».

Виділені кошти будуть спрямовані на часткове відшкодування витрат на поліграфічні послуги та закупівлю паперу згідно із кошторисами, наданими редакціями.

Отримання державної підтримки дозволить цим виданням реалізувати плани перспективного розвитку, зокрема, забезпечити сучасний дизайн, збільшити наклад, залучити до співпраці необхідних фахівців. 

Засновник газети «Сила духу» – Полтавський обласний осередок Всеукраїнської організації інвалідів. Метою видання є підвищення рівня правових знань інвалідів. На сторінках видання систематично оприлюднюються матеріали, присвячені соціальному захисту людей з обмеженими можливостями. Наклад щотижневика - 2600 примірників.

Журнал «Березіль» – літературно-художнє видання, на сторінках якого висвітлюються актуальні питання розвитку літературного процесу в Україні, оприлюднюються твори сучасних письменників. Його засновниками є Національна спілка письменників України та трудовий колектив редакції. Часопис виходить щомісячно тиражем 1800 примірників.

Довідково

Державна фінансова допомога друкованим засобам масової інформації надається згідно із Законом України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» та Порядком надання державної фінансової підтримки друкованим ЗМІ, затвердженим наказом Держкомтелерадіо України від 17.07.2009 №254.

Відповідно до вимог Закону, державна адресна підтримка надається виключно засобам масової інформації для дітей та юнацтва, а також інвалідів, спеціалізованим науковим виданням, що видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче третього рівня акредитації, і засобам масової інформації, які цілеспрямовано сприяють розвитку мов та культур національних меншин України, а також періодичним виданням  літературно-художнього напряму.

 

версія для друку