українська російська англійська
У грудні Рівненщина збере фахівців на міжнародний форум з енергозбереження
27.11.2012 | 18:30
Рівненська ОДА

Міжнародний форум із енергозбереження вже вдруге збере в Рівненському обласному центрі закордонних експертів, які продукують модернові ідеї енергоощадності. Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак.

З 12 до 14 грудня учасники другої Міжнародної конференції «Автоматизовані системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. АСТЕПЕС. (ASHESES’12)» обговорюватимуть новаторські ідеї в галузі енергозбереження і шукатимуть нові шляхи енергоекономії. Так, науковці дискутуватимуть із місцевими виробничниками та управлінцями, котрі вже впроваджують енергоощадні технології.

Крім того, учасники другого міжнародного форуму з енергозбереження ознайомляться з кращими прикладами енергоощадності на Рівненщині. Зокрема, українським і закордонним колегам презентують практику використання місцевих видів палива, відходів сільськогосподарської біомаси та деревини, а також інвестиційні проекти заміщення газу відновлювальними джерелами енергії в промисловості краю.

В рамках форуму експерти проаналізують науково-практичні, технічні, економічні та екологічні проблеми енергоефективності. Водночас  обговорять концепції сталого розвитку теплової енергетики, ефективність використання електроенергії, водопостачання і відведення в системах теплозабезпечення.

 

версія для друку