українська російська англійська
У Запорізькій області цьогоріч попереджено витрачання державних коштів на понад 276 млн. грн.
27.11.2012 | 17:26
Прес-служба Державної фінансової інспекції

За результатами операційного аудиту, проведеного протягом 10 місяців 2012 року, державні аудитори Держфінінспекції в Запорізькій області попередили витрачання державних коштів на суму понад 276 млн. грн.

Загалом складено 63 повідомлення про виявлення ознак, що можуть свідчити про відхилення від установленого порядку використання державних ресурсів, та 5 довідок, що свідчать про порушення вимог законодавства під час їх використання на суму майже 291 млн. грн.

Зокрема, за результатами моніторингу господарських операцій на ВП „ЗАЕС” ДП НАЕК „Енергоатом” за січень – жовтень 2012 року державні аудитори склали 45 повідомлень щодо виявлення ознак, що можуть свідчити про відхилення від установленого законодавством порядку використання державних коштів на загальну суму понад 36 млн. грн., та 4 довідки про результати моніторингу окремої господарської операції на загальну суму майже 2,8 млн. грн. Щодо виявлених порушень державні аудитори надали 45 пропозицій щодо ефективного використання ресурсів, усунення недоліків і порушень, виявлених за результатами моніторингу господарських операцій та перевірок.

Під час аналізу стану врахування вимог та пропозицій, наданих державними аудиторами встановлено, що ВП „ЗАЕС” врахував пропозиції за 12 складеними повідомленнями на загальну суму майже 22,6 млн. грн.

 

версія для друку