українська російська англійська
Нагородження переможців екологічного конкурсу відбудеться у грудні
27.11.2012 | 19:26
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Відбулося засідання конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел». Під час засідання заслухано інформацію голови Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» О.Пащенко про перебіг конкурсу, підбито підсумки в різних номінаціях та затверджено призовий фонд конкурсу. У засіданні взяли участь члени комісії - представники  Міністерства екології та природних ресурсів та громадських організацій природоохоронного спрямування.

У 2012 році на конкурс надіслано роботи із 24 регіонів України, усього – 198 робіт. Роботи були подані за такими номінаціями:

- представник місцевої державної адміністрації, органу місцевого самоврядування – 10 робіт;

- колективи земле-і водокористувачів – 23 роботи;

- інститути громадянського суспільства – 11 робіт;

- екологічні товариства, гуртки, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних  - 91 робота;

- студентські товариства і гуртки – 7 робіт;

- автори публікацій – 11 робіт;

- групи громадян, громадяни (індивідуальні учасники) – 45 робіт.

Найактивнішими стали цього року захисники водойм Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Львівської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Полтавської областей та АР Крим.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться у грудні 2012 року.

Нагадаємо, щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» започаткований громадськими природоохоронними організаціями у 2000 році та затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 51 від 24 січня 2001 року.  Мета конкурсу – залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел,  річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом розвитку громадянських екологічних ініціатив.

 

версія для друку