українська російська англійська
Волинь: У 2013 році повністю модернізують пункт пропуску "Устилуг-Зосін"
28.11.2012 | 10:38
Волинська ОДА

У 2013 році повністю модернізують пункт пропуску «Устилуг-Зосін», що на Волині. У рамках програми прикордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь» Європейський Союз виділив Державній митній службі України на розбудову цього пункту пропуску 5,6 млн. євро та 2,1млн. євро на створення фільтрів пункту пропуску на МАПП «Ягодин». Про це 27 листопада на брифінгу в Устилузі повідомив заступник голови Держмитслужби України Ігор Тимофеєв.

Він наголосив: «Між Державною митною службою України та Європейською Комісією на виділення грошей укладено грантову угоду. У грудні очікуємо на перший транш в розмірі 1,6 млн. євро. На сьогодні розпочаті усі необхідні процедури для проведення тендеру із залученням європейських експертів для реалізації цього проекту. За вимогою ЄС передбачається обов’язкове співфінансування з української сторони. Тому з держбюджету буде виділено близько 6 млн. грн. – 10% загальної кошторисної вартості. До кінця наступного року ми отримаємо ще один сучасний функціональний пункт пропуску через державний кордон України».

Завдяки модернізації митного переходу «Устилуг-Зосін» його пропускна спроможність збільшиться вдвічі.

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, який взяв участь у брифінгу, зазначив, що розбудова митного пункту пропуску «Устилуг-Зосін» - справа великої державної ваги.

 

версія для друку