українська російська англійська
Столиця активно готується до святкування новорічних та різдвяних свят
28.11.2012 | 11:16
Київська МДА

У столиці активно готуються до відзначення новорічних та різдвяних свят. Наразі відбувається організаційна підготовка різноманітних дитячих заходів, культурно-масових дійств, концертів та ярмарок. Про це в прямому ефірі телеканалу «Київ» розповів голова КМДА Олександр Попов.

«Я переконаний, кожен, хто прийде на Хрещатик, до ялинки, залишиться задоволеним. Саме зараз ми працюємо над підготовкою святкування. Настрій дітям і дорослим створюватимуть різноманітні заходи, народні гуляння, ярмарки і звичайно ж – святкова ілюмінація вулиць столиці», – зазначив голова КМДА Олександр Попов.

Так, у період з 8 грудня 2012 року до 19 січня 2013 року на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик від Бессарабської площі до вул. Архітектора Городецького щоденно з 11:00 до 22:00 працюватиме Новорічно-різдвяне селище.

У рамках заходу на Хрещатику (площа біля Пасажу) діятиме пересувний атракціон «Київська Карусель», а також від Майдану Незалежності до Бессарабської площі курсуватиме «Потяг святого Миколая». Крім того, у Новорічно-різдвяному селищі відбуватимуться розважальні програми.

Також на непарній стороні вул. Хрещатик традиційно діятиме III Благодійний різдвяний ярмарок Української православної церкви «Від Миколая до Різдва».

19 грудня на Майдані Незалежності відбудеться урочисте засвічення головної новорічної ялинки України. У День святого Миколая діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей відвідають Київський національний академічний театр та отримають солодкі подарунки. Того ж дня в Колонній залі КМДА проведуть свято для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців шкіл-інтернатів та дитячих будинків Києва.

Також у рамках мистецько-освітнього проекту «Новорічні пригоди капітана Врунгеля» з 19 до 23 грудня діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, бездоглядні та безпритульні, діти, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, талановиті й обдаровані діти та вихованці шкіл-інтернатів відвідуватимуть новорічні вистави в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського.

З 19 грудня 2012 року до 10 січня 2013 року Служба в справах дітей проводитиме екскурсії для дітей Центру соціально-психологічної реабілітації № 1.

22 грудня на Хрещатику відбудеться парад Дідів Морозів-волонтерів, а також благодійні новорічні заходи в Колонній залі КМДА для дітей з функціональними обмеженнями, дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей.

31 грудня о 19:00 на Майдані Незалежності розпочнеться свято зустрічі Нового 2013 року. 7 січня кияни та гості міста відзначатимуть Різдво на Хрещатику.

З 10 до 12 січня 2013 року в легкоатлетичному манежі Республіканського вищого училища фізичної культури відбудуться ХVІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Різдвяні старти».

Традиційно 19 січня вся київська громада відзначатиме свято Водохреща. Заходи з нагоди Хрещення Господнього відбуватимуться на Оболонській набережній біля Свято-Покровського собору Української православної церкви та в парку культури й відпочинку «Гідропарк».

версія для друку