українська російська англійська
Микола Азаров: Україні потрібен власний курс, щоб з другої хвилі економічної кризи вийти сильнішими
28.11.2012 | 11:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявляє, що Україні потрібно знайти власний курс, щоб з другої хвилі економічної кризи вийти сильнішими. На цьому наголосив Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів України 28 листопада 2012 року.

«Саме власний, тому що, по-перше, як аксіому треба пам’ятати, що крім нас самих наші інтереси ніхто не захистить. По-друге, що курс виходу з кризи може спиратися тільки на власні сили. І, по-третє, усвідомити, що правильно визначений курс і єдність всередині України дозволять нам вийти з кризи сильнішими», - акцентував Микола Азаров, додавши, що сьогодні перед країною стоїть досить складне завдання: як в умовах скорочення попиту на зовнішніх ринках на вітчизняні товари і дефіциту кредитних ресурсів зберегти економічну та бюджетну стабільність.

Глава Уряду нагадав, що торік Україна демонструвала найкращі в Європі темпи росту. На початку поточного року ситуація теж була порівняно непоганою. За його словами, гальмування темпів економічного зростання протягом поточного року відбулося в силу цілого ряду економічних, в основному – зовнішніх причин. «Вони з’ясовані, проаналізовані, висновки з них зроблені. Ряд заходів уже здійснюється. Але  час вносити корективи і діяти, щоб виправити ситуацію», - відзначив Микола Азаров.

версія для друку