українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив провести всеукраїнську селекторну нараду з питань виплат зарплати
28.11.2012 | 11:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив провести загальноукраїнську селекторну нараду з усіма керівниками регіонів, аби з’ясувати причини окремих випадків затримки зарплати. Відповідне доручення Глава Уряду дав Віце-прем’єр-міністру - Міністру соціальної політики Сергію Тігіпку та Міністру фінансів Юрію Колобову 28 листопада під час засідання Кабінету Міністрів.

Микола Азаров звернув увагу на те, що останнім часом з’являються повідомлення в засобах масової інформації, а також надходять звернення на адресу Уряду і безпосередньо до Прем’єр-міністра щодо окремих фактів затримки виплати заробітної плати.

«Доручаю Міністру фінансів разом з Міністром соціальної політики завтра провести загальноукраїнську селекторну нараду з усіма керівниками регіонів, з’ясувати причини окремих випадків затримки зарплати. Предметно, по кожному випадку», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду доручив також негайно надати фінансову допомогу в тих випадках, коли вона об’єктивно необхідна.

«Але при цьому я вимагаю спитати з керівників регіонів: як використовувались за останні місяці бюджетні кошти, - зазначив Микола Азаров. - Я категорично наполягаю, що виплати заробітної плати та соціальні виплати мають бути на першому місці».

 

версія для друку