українська російська англійська
Ми поборемося за кожне робоче місце, - Микола Азаров
28.11.2012 | 12:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Головним завданням на сьогодні для Уряду разом з роботодавцями є збереження кожного робочого місця. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 28 листопада 2012 року.

«Ми повинні боротися за збереження кожного робочого місця», - сказав Глава Уряду, повідомивши, що 27 листопада на з'їзді Федерації роботодавців України йшлося про шляхи виходу з економічної кризи.

Прем’єр-міністр відзначив, що в пошуках шляхів виходу з кризи і Уряд, і роботодавці є партнерами та союзниками. «Важливо, щоб ми синхронно рухалися до поставленої мети. А саме: зайвий раз ми переконуємося, що повинні спільно зробити максимум можливого для розвитку внутрішнього виробництва, внутрішнього ринку. Ще активніше просувати українську продукцію на традиційних і нових зовнішніх ринках», - наголосив Микола Азаров.

Крім того, він повідомив, що вчора на з’їзді прозвучало, що кожен відсоток збільшення імпортуце мінус 5 тисяч робочих місць в Україні. І, навпаки, кожен відсоток збільшення експортуце робота для приблизно 5 тисяч українських працівників. «Тому боротися ми будемо буквально за кожен відсоток», - запевнив Микола Азаров.

версія для друку