українська російська англійська
Уряд сприяє виходу української продукції на зовнішні ринки
28.11.2012 | 12:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд активно створює нові можливості для розширення доступу української продукції на зовнішні ринки збуту. Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 28 листопада 2012 року.

За його словами, постійно йде робота з підготовки та укладення угод про вільну торгівлю з окремими країнами та групами країн.

Микола Азаров нагадав, що тільки у 2012 році вступили в силу угоди про зону вільної торгівлі між Україною та державами Європейської асоціації вільної торгівлі, Угода між Україною та країнами СНД. Значно просунулися вперед переговори з Канадою, Туреччиною, Сербією, Ізраїлем, В'єтнамом і Сінгапуром. Вивчаються вигоди для українських підприємств від укладання угод з Єгиптом, Індією, країнами Перської затоки.

«Таким чином, Уряд допомагає вітчизняному товаровиробникові освоїти зовнішні ринки», - наголосив Микола Азаров, зазначивши, що при цьому свою частину шляху мають пройти самі українські компанії. «Успішна конкуренція українських товарів і послуг на зовнішніх ринках - це завдання для підприємців», - додав він.

 

 

версія для друку