українська російська англійська
Додатковий ресурс, наданий областям з держбюджету, спрямовувався не на зарплату, - Прем'єр-міністр
28.11.2012 | 12:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Додатковий ресурс, який був наданий областям з державного бюджету минулого місяця, спрямовувався, на превеликий жаль, не на зарплату, а на інші видатки. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров 28 листопада 2012 року під час засідання Кабінету Міністрів.  

Прем’єр-міністр зазначив, що останнім часом з’являються повідомлення щодо окремих фактів затримки виплати заробітної плати. Вже проведено перевірку сигналів, повідомлень про невиплату, які з’явилися першими. На превеликий жаль, є непоодинокі випадки, коли окремі чиновники, розраховуючи, що на виплату заробітної плати Уряд завжди допоможе, використовують фінансові ресурси не на першочергові цілі.

«В кожному – підкреслюю, в кожному - із перевірених регіонів вільних та нерозподілених коштів на рахунках місцевої влади набагато більше, ніж заборгованість із заробітної плати!» - сказав Микола Азаров. При цьому Глава Уряду додав, що «інші видатки», на які використовувався додатковий ресурс, теж важливі. Адже це ремонт і обладнання шкіл, дитячих садків, лікарень, що також необхідно робити. Однак виплата заробітної плати має бути на першому місці.

«Виплата заробітної плати безумовно повинна бути на першому місці, - наголосив Глава Уряду. - Розрахувався з людьми, з бюджетниками – тільки після цього дозволяй собі ще якісь витрати». 

 

 

версія для друку