українська російська англійська
Микола Азаров: Економічна свобода - ключ до виходу з кризи
28.11.2012 | 12:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Економічна свобода – ключ виходу з економічної кризи. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 28 листопада 2012 року.

«Переконаний, що фундаментальною цінністю і головним важелем реалізації антикризового курсу має бути збільшення економічних свобод. Звільнений від тиску бізнес віддасть суспільству на порядок більше, ніж зарегульоване економічне середовище», - наголосив Глава Уряду.

Водночас Микола Азаров нагадав,  що після запровадження Урядом скорочення на 13% податку на прибуток з фізичних осіб доходи бюджету скоротилися. За його словами, вже за півроку ситуація змінилась принципово, і доходи бюджету від детенізованої зарплати виросли у рази.

Прем’єр-міністр звернув увагу всіх міністерств та відомств на те, що інтенсифікація дерегуляційних змін в економіці залишається магістральним напрямом роботи Уряду.

«Підсумки року ми будемо визначати не тільки за економічними показниками, а й за тим, наскільки спрощено ведення бізнесу в певній галузі. За тим, наскільки детінізована в ній діяльність. Наскільки зменшені корупційні ризики та перепони підприємцям», - наголосив Микола Азаров.

 

 

версія для друку