українська російська англійська
44 операції за два дні. Новий хірургічний корпус Інституту раку запрацював на повну потужність
28.11.2012 | 12:50
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

На території Національного інституту раку на повну потужність запрацював новий хірургічний корпус. За перші два дні активної роботи його спеціалісти провели 44 складні операції із порятунку хворих на онкологію.

Хірургічний корпус має два відділення реанімації і 16 унікальних операційних блоків (об’єкти такого класу в Україні були збудовані вперше). Вони забезпечені сучасними пересувними діагностичними рентгенівськими системами, апаратами штучної вентиляції легенів та операційними столами. Зазначене медичне обладнання дозволяє підвищувати точність діагностики, якість оперативних втручань та розширювати терапевтичні можливості лікування злоякісних пухлин.

За словами лікарів, функціонування корпусу, головним чином, передбачає не розширення лікувального фонду, а поліпшення санітарно-гігієнічних умов та якості лікування. Корпус розрахований на 160 ліжок з комфортними умовами для перебування хворих у дво- та тримісних палатах. Туди було переведено відділення дитячої онкології, пластичної та реконструктивної урології, пухлин грудної порожнини, пухлин черевної порожнини та заочеревинного простору.

Відкриття нового хірургічного корпусу Національного інституту раку дозволить майже на 11% збільшити показник надання хворим сучасної високоспеціалізованої медичної допомоги, а також на 8% підвищити рівень охоплення пацієнтів спеціальним лікуванням.

 

 

версія для друку