українська російська англійська
Держфінінспекція в Черкаській області від початку року відшкодувала втрат на 30 млн. грн.
28.11.2012 | 13:10
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Завдяки роботі фахівців Держфінінспекції в Черкаській області впродовж січня – жовтня 2012 року забезпечено відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів держави на суму понад 30 млн. грн. Зокрема, відшкодовано і поновлено витрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 22 млн. грн. Додатково надійшло до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств коштів на суму 7,5 млн. грн.

Так, за результатами ревізії відділу освіти Монастирищенської районної державної адміністрації черкаські фінансові інспектори встановили незаконне спрямування коштів на виплату заробітної плати працівникам установи та проведення перерахувань до державних цільових фондів. Порушення усунуто на суму 205 тис. грн. шляхом утримання коштів з працівників установи.

Окрім того, під час ревізії Черкаського комерційного технікуму фахівці Держфінінспекції в Черкаській області встановили, що установа проводила покриття витрат спеціального фонду за рахунок коштів загального фонду державного бюджету. Зазначене порушення відшкодовано шляхом зменшення бюджетних асигнувань за загальним фондом державного бюджету.

 

версія для друку