українська російська англійська
На Тернопільщині в сім'ях опікунів та піклувальників виховується 801 дитина-сирота
28.11.2012 | 16:10
Тернопільська ОДА

На Тернопільщині 801 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування виховується у родинах опікунів та піклувальників. Протягом січня-жовтня 2012 року в сім’ї опікунів та піклувальників влаштовано 87 дітей. Про це повідомив під час засідання колегії Тернопільської обласної державної адміністрації начальник служби у справах дітей Степан Герасимів.

Зокрема він уточнив, що зараз в області проживає 1229 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

216 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування знайшли родинне тепло і затишок у 104 прийомних сім'ях та 10  дитячих будинках сімейного типу.            

Зараз в області створено 15 прийомних сімей, в які на виховання та спільне проживання влаштовано 25 дітей, ще 6 дітей довлаштовано у діючі прийомні сім’ї. Створено один дитячий будинок сімейного типу, в який на виховання та спільне проживання влаштовано 6 дітей, ще 2 дітей передано в діючі дитячі будинки сімейного типу.

Степан Герасимів також зазначив, що внаслідок активного розвитку національного усиновлення та інших форм сімейного виховання, в області спостерігається тенденція до зменшення кількості вихованців інтернатних закладів. Сьогодні в них перебуває 238 дітей.

Зменшується кількість осіб, які перебували у притулку для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації. Якщо у 2011 році їх кількість сягала 119, в за січень-жовтень 2012 року лише 69 дітей перебували у притулку. 

 

версія для друку