українська російська англійська
Уряд вніс зміни до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками інвалідів-спинальників
28.11.2012 | 16:36
Прес-служба Міністерства соціальної політики

28 листопада 2012 року Кабінет Міністрів України своєю постановою вніс зміни до пункту 17 Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення. Проект відповідного акта на засіданні Уряду представив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Як відомо, відповідно до зазначеного Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від  22.02.2006 № 187, інваліди з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку забезпечуються путівками до санаторіїв спинального профілю з лікуванням строком на 45 днів (відповідно до медичних рекомендацій) у порядку черговості в міру надходження путівок. Цим же Порядком визначено надання постачальником санаторно-курортних послуг протягом поточного бюджетного року.

Водночас постановою Кабінету Міністрів від 9.10.2006 № 1404 «Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» передбачено здійснення попередньої оплати санаторно-курортних послуг для такої категорії інвалідів на строк не більше двох місяців і надання таких оплачених послуг також на початку  наступного бюджетного року.

У зв’язку з цим виникають проблеми під час санаторно-курортного лікування інвалідів, які отримали путівки до санаторіїв спинального профілю після 16 листопада.

Згідно з прийнятим сьогодні Урядом рішенням пункт 17 Порядку приводиться у відповідність до чинного законодавства, також унормовується проблемне питання в частині надання передплачених послуг на початку наступного бюджетного року.

 

версія для друку