українська російська англійська
Українські студенти - лідери на турнірі з шахів у Польщі
28.11.2012 | 16:45
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

20-25 листопада 2012 року у м. Люблін (Республіка Польща) відбувся польсько-український турнір з шахів серед студентських команд вищих навчальних закладів, у якому взяли участь по 5 команд з Польщі та України.

Українську делегацію представляло 30 юнаків та 10 дівчат студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Тернопільського національного економічного університету, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Донецького національного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу.

Змагання відбулися на базі Люблінського університету Марії Кюрі-Складовської за підтримки Університетського спортивного союзу та Федерації шахів Республіки Польща, Спортивної студентської спілки України та Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

За підсумками змагань кращою серед українських студентів стала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка посіла друге місце, у складі якої виступали: Світлана Бабій, Ірина Петрова Ілля Голіченко, Ілля Шумілов, Віктор Скляров та Владислав Сергієнко.

Третє місце вибороли студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу: Ніна Вірстюк, Крихтин Оніщук, Данило Шкуран, Всеволод Рітенко, Андрій Балій, Андрій Шанковський, Ярослав Манюх.

Команди Тернопільського національного технічного університету, Донецького національного університету та Одеської державної академії будівництва та архітектури були відповідно четвертими, п’ятими та восьмими.

Кращими гравцями серед українців Головна суддівська колегія визнала студентку Тернопільського національного технічного університету Ольгу Калініну, яка стала кращою і у бліц-турнірі та студента Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу Данила Шкурана.

У загальному заліку, за сумою зайнятих місць командами, делегація шахістів України виборола перше місце.

 

 

версія для друку