українська російська англійська
Б. Колесніков: Наша мета - до 2023 року наростити обсяги авіаперевезень до 28 млн. щорічно
28.11.2012 | 16:57
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України ставить перед собою амбітне завдання щодо нарощення обсягів авіаційних перевезень. Про це 28 листопада повідомив Віце-прем’єр-міністр-Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

 «Сьогодні ми бачимо серйозне покращення показників обсягів перевезень: лише в 2011 році обсяги авіаперевезень зросли на 22,5%. А цього року зростання буде набагато більшим», - підкреслив Борис Колесніков.

За словами Віце-прем’єр-міністра, зараз ситуація в аеропортовому секторі значно покращується.  «Проте якщо порівняти нинішні показники, наприклад, з 1991 роком, то ми достатньо далеко знаходимося від показників за обсягами внутрішніх перевезень. Мова йде виключно про внутрішні авіаперевезення, оскільки про міжнародну авіацію в складі СРСР говорити важко», - сказав він. При цьому він нагадав, що за прогнозами компанії Маккензі країни СНД досягнуть обсягів авіаперевезень 1991-го року вже в 2015 році.

«У 2015 році ми очікуємо досягти обсягів авіаперевезень у понад 21,5 млн. пасажирів, а до 2023 року – прийти до 28 млн. пасажирів на рік. Це дуже хороший показник для українських аеропортів, проте ми будемо задоволені показнику, рівному населенню нашої країни. Тобто, наша мета щодо обсягів авіаперевезень – 46 млн. пасажирів щорічно», - зазначив Борис Колесніков.

Нагадаємо, згідно з прогнозом Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) у період з 2012 по 2023 рік загальний попит на повітряні перевезення у середньому щороку зростатиме на 4-5%, при цьому збільшуватиметься і світовий парк повітряних суден.

За очікуваними прогнозами, обсяг пасажирських повітряних перевезень через українські аеропорти до 2023 року збільшиться майже в 2,3 раза порівняно з 2011 роком.

 

 

версія для друку