українська російська англійська
Уряд вирішив питання авансового перерахування коштів протезно-ортопедичним підприємствам
28.11.2012 | 17:06
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кабінет Міністрів України 28 листопада 2012 року вніс зміни до своїх постанов від 5.04.2012 № 321 і від 9.10.2006 № 1404, якими врегульовуються питання стосовно попереднього перерахування бюджетних коштів протезно-ортопедичним підприємствам, що виготовляють технічні та інші засоби реабілітації за індивідуальною заявкою інвалідів.

Як відомо, з метою належного виконання соціальних ініціатив Президента України, якими визначено повне забезпечення інвалідів у 2012 році протезами та кріслами колісними, налагоджено безперебійний процес виробництва технічних та інших  засобів реабілітації. Безкоштовне забезпечення інвалідів засобами реабілітації здійснюється шляхом перерахування коштів протезно-ортопедичним підприємствам за вже виготовлені та поставлені такі засоби. Водночас деякі підприємства здійснюють свою діяльність виключно за рахунок державних замовлень і не мають оборотних активів, а відтак не можуть самостійно розпочати виготовлення засобів реабілітації без попереднього перерахування їм коштів.

З метою врегулювання цього питання Мінсоцполітики підготувало проект акта, яким передбачено, що протезним підприємствам може бути перераховано аванс за виготовлення зазначених виробів у розмірі 100% на строк не більше одного місяця.

 

версія для друку