українська російська англійська
МІУ: Скасування ПДВ на внутрішні авіаперевезення здешевить авіаквитки вже з березня 2013 року
28.11.2012 | 17:10
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Скасування ПДВ на внутрішні авіаперевезення дасть змогу знизити ціни на квитки на внутрішні авіаперевезення приблизно на 16%. Про це повідомив 28 листопада Віце-прем’єр-міністр-Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

«Те, що в аспекті зниження цін на авіаквитки всередині країни залежить від держави, - ми робимо. Є доручення Президента про скасування ПДВ на авіаційне паливо та авіаквитки на внутрішніх рейсах України (тобто, внесення змін до Податкового кодексу)»,  - сказав Віце-прем’єр-міністр України.

Борис Колесніков зазначив, що скасування ПДВ можливе вже із введенням нового весняно-літнього розкладу – тобто, із 27 березня 2013 року. «Скасування ПДВ дозволить знизити ціну приблизно на 16%», - наголосив він.

Водночас, на думку Бориса Колеснікова, проблема завищених цін на авіаперевезення всередині країни в першу чергу пов’язана із відсутністю конкуренції – як безпосередньо на ринку авіаперевезень, так і на загальному ринку перевезень. Вирішити питання ціни може тільки здорова конкуренція. «Щоб дійсно бути комфортним для пасажира, потрібно вводити альтернативні засоби пересування, що будуть абсолютно конкурентоспроможні з авіацією», - зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

 

версія для друку