українська російська англійська
Уряд звільнив солідарну пенсійну систему від невластивих для неї видатків
28.11.2012 | 18:18
Прес-служба Міністерства соціальної політики

28 листопада 2012 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до своєї постанови  від 26.03.2008 № 265. Представляючи проект відповідного акта на засіданні Уряду, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко поінформував, що документ розроблено Мінсоцполітики на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» - з метою звільнення солідарної пенсійної системи від невластивих для неї видатків.

Як відомо, виплата щомісячної державної адресної допомоги, передбачена згаданою постановою Кабінету Міністрів, здійснюється за рахунок коштів, з яких виплачується пенсія або державна соціальна допомога. Оскільки зазначені виплати є невластивими для солідарної системи, Уряд прийняв рішення, яким передбачається здійснювати їх виплату за рахунок коштів державного бюджету, що, крім того, дасть змогу вирішити питання взаєморозрахунків Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Пенсійного фонду України.

Водночас внесеними змінами врегульовується питання одночасного надання щомісячної державної адресної допомоги до державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам та пенсії у зв’язку з втратою годувальника.

 

версія для друку