українська російська англійська
На Рівненщині спортсменів і тренерів заохочуватимуть земельними ділянками
28.11.2012 | 19:06
РІВНЕНСЬКА ОДА

З ініціативи голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа, цьогорічним учасникам олімпійських та паралімпійських ігор, а також їх тренерам підшукають ділянки під будівництво житла. Шість наділів пообіцяв виділити міський голова Рівного Володимир Хомко. Ще 14 ділянок поблизу обласного центру спортсменам і тренерам підшукає голова Рівненської райдержадміністрації Василь Карпенчук. Це має стати своєрідним стимулом для тих, хто щоденно працює над покращенням спортивних досягнень та презентує Рівненщину в Україні і світі, - аргументував Василь Берташ.

Водночас для підготовки олімпійських чемпіонів необхідна ще й належна спортивна база, акцентував Василь Берташ. Саме тому з наступного року почнуть оновлювати головну споруду – стадіон «Авангард». Також у планах – реконструкція спортивних закладів у райцентрах. Адже вихованцям ДЮСШ бракує баз для тренувань. Нині в області функціонує 49 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в яких займаються майже 19 тисяч вихованців, а це понад 13 відсотків учнів Рівненщини. Цьогоріч для ДЮСШ виділили понад 28 мільйонів бюджетних гривень. Також із обласної казни фінансується регіональна програма розвитку фізичної культури та спорту.

Очільник області доручив заступникові голови облдержадміністрації Олексієві Губанову проаналізувати, які інвестиції в спортсменів спрямовують в інших регіонах, і подати пропозиції на наступний бюджетний рік. Водночас Василь Берташ доручив головам райдержадміністрацій і міст віднайти резерви для фінансування місцевих програм. Разом із тим він пообіцяв шукати можливості залучення коштів із держказни, аби покращити розвиток спортивної галузі на Рівненщині.

 

версія для друку