українська російська англійська
Микола Азаров відбув з офіційним візитом до Норвегії
29.11.2012 | 09:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров відбув з дводенним офіційним візитом до Королівства Норвегія.

У програмі візиту заплановано зустріч Глави українського Уряду з Королем Норвегії Гаральдом V.

Також Микола Азаров ознайомиться з роботою Фондової біржі м. Осло та зустрінеться з представниками енергетичного сектору Норвегії.

Глава Уряду також дасть інтерв'ю норвезькому телеканалу ТV-2 та друкованому виданню «DN».

Сьогодні ввечері Глава Уряду зустрінеться з Міністром рибного господарства та прибережних справ Норвегії Лісбет Берг-Хансен.

У п'ятницю, 30 листопада, у Прем'єр-міністра запланований діловий сніданок з представниками норвезьких ЗМІ, зокрема з кореспондентом корпункту в країнах Північної Європи «Wall Street Journal», кореспондентом видання «Upstream» та онлайн-видання «Е-24».

У головному офісі компанії «Telenor» Глава Уряду візьме участь в українсько-норвезькому бізнес-форумі. Також у програмі візиту запланована зустріч Миколи Азарова з керівництвом компанії «Evry ASA» та керівництвом компанії «Telenor».

30 листопада Прем'єр-міністр України зустрінеться з Прем'єр-міністром Королівства Норвегія Йєнсом Столтенбергом у форматі віч-на-віч, з яким також запланований спільний підхід до ЗМІ та робочий ланч.

Після цього Микола Азаров дасть інтерв'ю норвезькому телеканалу NRK.

Глава Уряду також зустрінеться з Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Е. Б. Ейде.

Заплановано підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Норвегія про співробітництво у сфері ядерної і радіаційної безпеки, зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему. З української сторони угоду підпише заступник Міністра надзвичайних ситуацій України Володимир Сиротін, з норвезької - Міністр закордонних справ Е. Б. Ейде.

Прем'єр-міністр України також відвідає норвезький енергетичний парк «Акерхус».

 

версія для друку