українська російська англійська
Зареєстровано проспект емісії гарантованих облігацій ДІУ
29.11.2012 | 10:38
Прес-служба Державної іпотечної установи

27 листопада Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала проспект емісії облігацій Державної іпотечної установи на загальну номінальну вартість 2 млрд. гривень. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

Кабінет Міністрів затвердив порядок і умови надання в 2012 році державної гарантії для випуску Державною іпотечною установою облігацій на 2 млрд. грн. Про це йдеться в постанові № 1033 від 5 листопада 2012 року. 23 листопада Уряд надав державну гарантію установі.

Облігації ДІУ випускаються двома серіями «X2», і «Y2» загальною номінальною вартістю - 1млрд. гривень кожна, при цьому облігації серії «X2» - випускаються на 5 років, а облігації серії «Y2» - на 7 років. По облігаціях передбачена щоквартальна виплата купонів.

Процентна ставка на перший відсотковий період (з 10.12.2012 р. по 10.03.2013р.) встановлена на рівні 14,3% річних.

Процентна ставка на другий і кожен наступний процентні періоди за облігаціями встановлюється у відповідності з результатами первинного розміщення облігацій внутрішньої державної позики відповідних термінів погашення.

Довідково

Державна іпотечна установа в Україні створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року.

Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих від розміщення своїх облігацій. Папери розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів – юридичних і фізичних осіб, резидентів і нерезидентів. За паперами видається 100% державна гарантія.

 

версія для друку