українська російська англійська
У 2013 році 80 молодих майстрів народного мистецтва отримають стипендії
29.11.2012 | 11:56
Прес-служба Міністерства культури

28 листопада 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект Указу Президента України «Про призначення  стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2013 рік».

Метою даного проекту Указу Президента є збереження та розвиток традиційного народного мистецтва шляхом заохочення та підтримки молодих майстрів народного мистецтва.

За рішенням Комісії  з питань призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва при Міністерстві культури України  було схвалено список із 80 кандидатів на здобуття стипендій. В проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» Міністерством культури України передбачені видатки на виплату стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва у сумі 1,085 млн.грн.

Прийняття Указу Президента України «Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2013 рік» сприятиме підвищенню престижу народного мистецтва, його популяризації в регіонах України та стимулюватиме молодих митців до вивчення, збереження та відродження традиційних видів національного мистецтва.

 

версія для друку