українська російська англійська
На Житомирщині видача держактів на землю збільшилась вдвічі у порівнянні з минулим роком
29.11.2012 | 13:06
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Органи земельних ресурсів Житомирської області станом на 21 листопада 2012 года видали 70,1 тис. державних актів на землю, що майже вдвічі більше, ніж за відповідний період 2011 року (42,1 тисячі).

З початку цього року державні реєстратори прийняли та опрацювали 148,8 тис. заяв щодо надання платних адміністративних послуг. Натепер 470,3 тис. громадян області приватизували земельні ділянки, з яких 283,1 тис., або майже 55% посвідчили це право державними актами, 311,3 тис. громадян набули право на земельну частку (пай), з яких 266 тис. отримали державні акти.

Із серпня, після започаткування системи безкоштовної реєстрації земельних ділянок, утричі побільшало заяв громадян щодо видачі правовстановлюючих документів на землю. Надходження таких звернень сягнуло 1200-1400 за добу. Це призвело до черг у деяких районних відділах. Для їх ліквідації та організації комфортного обслуговування громадян нині землевпорядники працюють у дві зміни та практично без вихідних.

Для покращення роботи, Держземагентство України збільшило кількість спеціалістів в області на 106 штатних одиниць. Житомирська філія ДП «Центр ДЗК» на сьогодні здійснює набір 20 співробітників. Крім того 60 спеціалістів було прийнято на роботу раніше. Значне збільшення спеціалістів, закупівля додаткового програмного забезпечення дає помітні результати та надалі сприятиме прискоренню і завершенню автоматизації усіх процесів. На сьогодні у Центрі ДЗК відсутня заборгованість по заповненню бланків реєстрації земельних ділянок, державних актів або договорів оренди. 

«Ми готові до великого напливу громадян та значних обсягів роботи, процес реєстрації і видачі правовстановлюючих документів на землю забезпечуватиметься максимально швидко та безперебійно, жодне порушення строку реєстрації та видачі документів на землю має бути неприпустиме», – зазначає начальник Головного управління Держземагентства у Житомирській області Юрій Кулачок.

 

версія для друку