українська російська англійська
Над удосконаленням законодавства про габаритно-ваговий контроль на шляхах працюватиме робоча група
29.11.2012 | 14:44
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Необхідність її створення обговорювалася на нараді в МВС. Участь у роботі взяли представники правоохоронного відомства, Держпідприємництва та ДАК «Автомобільні дороги України». Метою роботи групи стане вдосконалення законодавства, що регламентує користування вітчизняними шляхами.

Сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася нарада з питань здійснення габаритно-вагового контролю на дорогах України. Засідання проходило під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Лекаря.

Участь у нараді взяли начальник департаменту Державтоінспекції МВС Валерій Лозовий, начальник департаменту державної регуляторної політики Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Олег Мірошниченко та начальник відділу габаритно-вагового контролю ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Віктор Горошко.

Під час наради були обговорена ситуація, що склалася в Україні навколо питання проїзду великовагових транспортних засобів шляхами держави. Пересування такого автотранспорту здійснюється за спеціальними правилами та передбачає отримання перевізником відповідних дозвільних документів.

Утім, нерідко перевізники нехтують вимогами законодавства у цій сфері та не оформлюють відповідного дозволу. Цим вони завдають державі значних збитків, адже рух великогабаритного транспорту руйнує дорожнє покриття, а його відновлення потребує значних матеріальних витрат.

За результатами роботи наради було прийняте рішення про створення робочої групи з питань внесення відповідних змін до законодавства України та розроблення пропозицій щодо удосконалення роботи пунктів габаритно-вагового контролю. Всі пропозиції, які надійдуть до департаменту ДАІ, будуть враховані під час підготовки відповідних регулятивних актів.

 

 

версія для друку