українська російська англійська
Наступного року Київавтодор закупить нову техніку
29.11.2012 | 16:46
Київська МДА

Наступного року КК «Київавтодор» закупить нову техніку на лізингових умовах. Відповідний проект рішення 29 листопада підтримали депутати Київської міської ради.

«56% техніки, яка є на балансі корпорації, вже повністю відпрацювала свій ресурс і її необхідно списати. Тому питання закупівлі нових механізмів і автомобілів стоїть сьогодні досить гостро. Тим більше, що ми плануємо закупити універсальні машини, які використовуватимуться в міському господарстві в усі пори року», – зазначив перший заступник начальника головного управління транспорту та зв’язку Іван Шпильовий.

Він додав, що згідно з прийнятим рішенням місто планує закупити 113 одиниць снігоочисної та універсальної техніки, зокрема: машини для внесення реагентів, комбіновані автомобілі, снігоочисні машини на базі тракторів для доріг та тротуарів, міні навантажувачі з комплектом обладнання для прибирання сміття, фрезою та гідромолотом, навантажувальні екскаватори, машини для ямкового ремонту доріг, розподілювачі протиожеледних матеріалів тощо.

Загальна вартість машин становить майже 100 млн. грн. Більшість спецавтомобілів – вітчизняного виробництва.

 

версія для друку