українська російська англійська
Україна і Австрія спільно працюватимуть у питаннях протидії незаконній міграції
29.11.2012 | 17:36
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Підписання Імплементаційного протоколу між Кабінетом Міністрів України та Австрійським Федеральним Урядом про реалізацію Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб відбулося у Міністерстві внутрішніх справ України.

Як зазначив Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, на сьогодні тісна співпраця правоохоронних органів України з австрійськими колегами здійснюється шляхом обміну інформацією та досвідом роботи, виконання запитів при проведенні оперативно-розшукових та слідчих дій, а також окремих узгоджених заходів.

В свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні Вольф Дітріх Хайм торкнувся питань міграційної служби та програми лібералізації візового режиму. Висловивши свої сподівання на подальшу плідну співпрацю між Україною та Австрією, Дітріх Хайм, користуючись нагодою, подякував за вдале проведення Євро-2012.

«Я знаю, наскільки важкою та масштабною була підготовка до Євро-2012 та хочу висловити Вам своє захоплення з цього приводу. Адже було складно врахувати усі умови Протоколу УЄФА та заходи безпеки як іноземних уболівальників, так і пересічних громадян. Захоплююсь і тим, що Вам вдається дотримувати цей високий рівень донині», - зауважив Вольф Дітріх Хайм.

Підписання Протоколу надасть можливість створити правові умови, необхідні для координації співробітництва компетентних органів обох держав у питаннях попередження та протидії незаконної міграції, виконанні запитів та здійснення реадмісії осіб.

«Я сподіваюсь, що цей документ дозволить нам спростити взаємодію наших компетентних органів у міграційній сфері та створить надійне правове підґрунтя подальшого співробітництва наших держав, - наостанок зазначив Віталій Захарченко.

 

версія для друку