українська російська англійська
30 листопада відбудеться прес-конференція щодо розвитку вітчизняного машинобудування для АПК
29.11.2012 | 18:30
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

30 листопада о 12:00 в інформаційному агентстві «RegioNews» відбудеться прес-конференція директора Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Мінагрополітики Олександра Григоровича присвячена вступу в дію Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу».

Під час прес-конференції виробники техніки, науковці, члени громадських організацій та експерти підсумують як вплинуть зміни у законодавстві на обсяги виробництва вітчизняної сільгосптехніки, на її доступність для сільгоспвиробників та залучення іноземних інвестицій.

У прес-конференції візьмуть участь директор Департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Мінагрополітики Олександр Григорович, директор інституту УкрНДІ ПВТ ім. Л. Погорілого Володимир Кравчук, Голова ради асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш» Павло Штутман, Генеральний виконавчий директор громадської організації «Українська асоціація аграрних інженерів» Володимир Кульгавий, Голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков.

Акредитація ЗМІ за телефонами: (044)-278-80-80, (093)-794-43-23.

Адреса агентства «RegioNews» м. Київ, вул. Хрещатик 10-Б, 3 поверх, офіс 8.

 

версія для друку