українська російська англійська
Міноборони: 2012 рік став дуже продуктивним і насиченим для Збройних Сил України
29.11.2012 | 18:42
Прес-служба Міністерства оборони

29 листопада 2012 року у Будинку Уряду заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський провів відеоконференцію з  представниками військових частин, органів влади та громадських організацій Дніпропетровського, Львівського, Одеського і Харківського гарнізонів на тему «Збройні Сили України: шляхом реформування та розвитку».

У заході також взяли участь профільні керівники структурних підрозділів Міністерства оборони, заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Юрій Думанський, а також представники засобів масової інформації.

У вступному слові  Володимир Можаровський наголосив, що цього року Збройні Сили України, їх бойовий і технічний потенціал були предметом підвищеної уваги з боку Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Януковича, вищих органів законодавчої та виконавчої влади.

«У зв’язку з цим 2012 рік став дуже продуктивним і насиченим для Збройних Сил України, – відзначив заступник Міністра оборони України – керівник апарату. – Були прийняті важливі концептуальні документи в сфері оборони держави - Воєнна доктрина та Стратегія національної безпеки України. На узгодженні в Адміністрації Президента знаходяться проекти Стратегічного оборонного бюлетеня та Концепції реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року. Після їх прийняття будуть доопрацьовані Державна комплексна програма реформування та розвитку ЗС України та Державна цільова оборонна програма розвитку озброєння та військової техніки ЗС України на 2012-2017 роки».

Заступник Міністра оборони-керівник апарату під час відеоконференції наголосив на тому, що цього року значно зросли показники підготовки військ, після багаторічної перерви до Збройних Сил стало регулярно надходити озброєння і військова техніка, розпочалася робота з підвищення соціального статусу військовослужбовців.

«Ми працюємо над тим, щоб підвищити соціальний статус військовослужбовців через збільшення їх грошового забезпечення, забезпечення житлом. Це питання перебуває на постійному контролі Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил», – повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату.

У результаті цієї роботи, з 1 серпня цього року вдвічі збільшено грошове забезпечення всьому особовому складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а з 24 жовтнявійськовослужбовцям високомобільних десантних військ та спецназу, наземним авіаційним спеціалістам, які забезпечують безпеку польотів. На черзіінші категорії військовослужбовців, – наголосив Володимир Можаровський.

За словами заступника Міністра оборони України, з метою ефективного розв’язання соціальних проблем військовослужбовців оборонне відомство активно співпрацює з місцевими органами виконавчої влади. Відтак, чимало запитань в ході проведення відеоконференції  було присвячено питанням соціального захисту  людей у погонах.

Заступник Міністра оборони України – керівник апарату під час двогодинного відеозв’язку з Дніпропетровськом, Львовом, Одесою та Харковом  не лише уважно вислухав, а й дав вичерпні відповіді на запитання військовослужбовців, які здебільшого стосувалися шляхів вирішення житлових проблем у гарнізонах, питання грошового та медичного забезпечення людей у погонах, ветеранів та пенсіонерів оборонного відомства, пропозиції щодо співпраці із громадськими організаціями в рамках військово-патріотичного виховання молоді.

На початку відеоконференції, Володимир Можаровський наголосив, що Міністерство оборони України приділяє велику увагу усім проблемним питанням військовослужбовців. Він поінформував військовослужбовців кожного гарнізону навівши конкретні цифри щодо кількості квартир, які було придбало Міноборони у цьому році або планує придбати чи збудувати у 2013 році, та щодо інших соціальних питань.

На завершення заходу заступник Міністра оборони України – керівник апарату поставив завдання профільним керівникам структурних підрозділів оборонного відомства у найкоротші терміни опрацювати усі пропозиції, які надійшли від учасників відеоконференціїї, а також вжити заходів щодо вирішення тих питань, які були порушені під час спілкування з військовослужбовцями гарнізонів та представниками органів виконавчої влади.

 

версія для друку