українська російська англійська
У Міноборони відбулася зустріч з представниками військово-дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні
29.11.2012 | 18:09
Прес-служба Міністерства оборони

29 листопада 2012 року у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася традиційна щорічна зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани з представниками військово-дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні.

Зустріч було присвячено підсумкам підготовки Збройних Сил України у 2012 році та перспективам реформування і розвитку української армії.

«У 2012 році ми спрямували роботу на виконання вимог Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Януковича щодо реформування і розвитку Збройних Сил України. Рік був непростий як для держави, так і для Збройних Сил, але нам вдалося зробити серйозний крок вперед», – зазначив генерал-полковник Володимир Замана.

Свідченням цього начальник Генерального штабу назвав те, що у 2012 році вдалося переломити ситуацію з підготовкою Збройних Сил України. Йдеться в першу чергу про досягнення високих показників у підготовці льотного складу, високомобільних десантних військ та військ спецпризначення.

«Для прикладу, середній наліт на одного льотчика на сьогодні складає 48 годин, і цілком реально його збільшити до 50 годин. Це в рази більше показників попередніх років», – зазначив Головнокомандувач ЗС України.

За словами генерал-полковника Володимира Замани, інтенсифікації бойової підготовки військ сприяє політика керівництва держави і оборонного відомства стосовно прийняття на озброєння нових, а також відновлення справності й модернізації існуючих зразків озброєння та військової техніки, зменшення витратності запланованих заходів завдяки впровадженню сучасних тренажерів, ефективному використанню існуючої навчально-матеріальної бази тощо. При цьому акцент у бойовій підготовці робиться на військові частини, укомплектовані військовослужбовцями за контрактом.

Начальник Генерального штабу також звернув увагу на покращення якісних показників підготовки військ. За його словами, цьому сприяє робота щодо вивчення підходів до підготовки військових частин за стандартами провідних країн світу.

Генерал-полковник Володимир Замана відповів на запитання присутніх представників військово-дипломатичного корпусу, акредитованих в Україні. У свою чергу, президент Київської асоціації військових аташе полковник Джеремі Бурнелл подякував начальнику Генерального штабу ЗС України за цікаву і змістовну зустріч.

 

версія для друку