українська російська англійська
Правоохоронці України та Китаю підписали Меморандум про співробітництво
29.11.2012 | 18:14
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У рамках заходів міжнародного співробітництва делегація внутрішніх військ МВС України відбула до Китайської Народної Республіки.

Військові правоохоронці на чолі з командувачем внутрішніх військ генерал-майором Станіславом Шуляком взяли участь у ряді робочих зустрічей з представниками командування Народної Озброєної Міліції КНР.

Українські офіцери відвідали академію, що здійснює підготовку кадрів для озброєної міліції та регіональні підрозділи НОМ.

У ході візиту делегати внутрішніх військ ознайомились із досвідом китайських колег щодо організації служби з охорони громадського порядку, професійної підготовки та функціонування органів управління, перспективними зразками озброєння і техніки, засобами активної оборони та захисту.

Під час переговорів з головнокомандувачем Народної Озброєної Міліції КНР генерал-полковником Ван Цзяньпін обговорювалися питання щодо поглиблення та розвитку двостороннього співробітництва.

У ході зустрічі за круглим столом між правоохоронними структурами двох держав було підписано Меморандум про співробітництво в сфері охорони громадського порядку та забезпечення безпеки.

Як зазначив генерал-майор Станіслав Шуляк: «Підписання цього документу сприятиме зміцненню співпраці з Народною Озброєною Міліцією КНР та підвищенню авторитету внутрішніх військ і Міністерства внутрішніх справ України на міжнародному рівні».

 

версія для друку