українська російська англійська
У 2012 році до авіаційних частин Повітряних Сил поставлені 35 літальних апаратів
29.11.2012 | 19:46
Прес-служба Міністерства оборони

«На першому плані для нинішнього керівництва вітчизняного оборонного відомства – модернізація існуючих зразків озброєння та військової техніки», – заявив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Володимир Замана 29 листопада 2012 року під час традиційної щорічної зустрічі з представниками військово-дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні.

Він звернув увагу на те, що цього року відбувся справжній прорив у відновленні справності корабельного складу Військово-Морських Сил, коли на ремонт на підприємствах вітчизняного ОПК стали близько 20 кораблів і суден.

«Таким чином, з наступного року бойове ядро вітчизняного військового флоту буде повністю відновлен», – наголосив начальник Генерального штабу.

Головнокомандувач ЗС України поінформував іноземних військових аташе про те, що у 2012 році до авіаційних частин Повітряних Сил після ремонту поставлені 35 літальних апаратів, а до кінця поточного року ця цифра зросте до 50.

« Таких темпів відновлення озброєння та військової техніки, які ми маємо зараз, не було останні кілька років! І цей процес набирає обертів», – наголосив генерал-полковник Володимир Замана.

 

версія для друку