українська російська англійська
Українські військовослужбовці й надалі братимуть активну участь у багатонаціональних навчаннях
30.11.2012 | 09:45
Прес-служба Міністерства оборони

Цього року військовослужбовці Збройних сил України взяли участь у 13 міжнародних навчаннях, з яких шість було проведено на території нашої держави, повідомив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Володимир Замана під час зустрічі з представниками військово-дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні.

Генерал-полковник Володимир Замана підкреслив, що участь у багатонаціональних навчаннях, миротворчих місіях та операціях сприяє набуттю українськими підрозділами взаємосумісності з підрозділами збройних сил інших країн, а військовослужбовці мають можливість набути необхідного досвіду.

Начальник Генерального штабу звернув увагу на те, що з боку керівництва держави є повна підтримка пропозицій щодо збільшення участі Збройних сил України у складі багатонаціональних формувань задля забезпечення безпеки в регіоні та світі. Зокрема, наша країна приєдналася до антипіратської операції «Океанський щит», в якій у 2013 році візьме участь фрегат «Гетьман Сагайдачний» з палубним вертольотом та оглядовою командою на борту.

Він підкреслив, що Збройні Сили України абсолютно відкриті в питаннях співробітництва, у тому числі на двосторонній основі.

«Ми – за прагматичний підхід у співпраці: все перспективне має бути запроваджене в життя», – наголосив генерал-полковник Володимир Замана.

 

версія для друку