українська російська англійська
Сотні студентів долучилися до кампанії "Не дай СНІДу шанс!"
30.11.2012 | 09:56
Прес-служба Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

В Українському домі відбувся перший в Україні Всеукраїнський молодіжний форум в рамках Національної інформаційної кампанії «Не Дай СНІДу шанс».

Форум приурочений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який традиційно відзначається 1 грудня.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь Голова Держслужби України соцзахворювань Тетяна Александріна, керівник Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в Україні Хольгер Нойвегер, Надзвичайний і повноважний Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль, заступник Генерального Директора з охорони здоров’я та контролю за захворюваннями Федерального міністерства охорони здоров’я Республіки Німеччина Франц Біндерт та координатор Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) в Україні Анна Шакарішвілі.

«В Україні вперше проводиться захід такого рівня й масштабу, до якого залучені сотні молодих людей – майбутнє нашої країни. Його головна мета – об’єднати зусилля держави, партнерських організацій та громадськості в рамках масштабної кампанії з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу, почути думку молоді щодо найбільш проблемних питань боротьби з ВІЛ/СНІДом. Сподіваємося, що форум стане корисним для нас з позиції налагодження тісного діалогу зі студентською спільнотою», - зауважила Голова Держслужби України соцзахворювань Тетяна Александріна.

Під час прес-брифінгу в рамках форуму Тетяна Александріна поінформувала, що рівень інфікування на ВІЛ-інфекцію саме серед молоді (віком від 15 до 24 років) значно зменшився. Знизився також рівень приросту ВІЛ-інфікування: «Якщо 5 років тому цей показник становив 16%, то сьогодні - 3,6%. Це свідчить про ефективність наших зусиль в рамках інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!», яку у 2010 році спільно з партнерами запровадило Міністерство охорони здоров’я України і продовжує реалізовувати Держслужба України соцзахворювань», - зазначила вона.

Тетяна Александріна також подякувала національним та іноземним партнерам, які тривалий час підтримують та допомагають втілювати в життя державні ініціативи, а також висловила сподівання, що Всеукраїнський молодіжний форум «Не Дай СНІДу шанс» - щороку набиратиме обертів і стане суттєвим громадським плацдармом у питаннях боротьби з ВІЛ/СНІДом.

Учасники форуму, серед яких були не лише студенти, а й представники ЗМІ та громадських організацій, взяли участь у пленарній дискусії та роботі креативних секцій, де поспілкувалися із запрошеними міжнародними та національними експертами в сфері боротьби з епідемією ВІЛ, відомими громадськими діячами, державними високо посадовцями.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 287-87-24, 096-379-27-72.

 

версія для друку