українська російська англійська
У Держспоживінспекції обговорили питання здійснення державного ринкового нагляду
30.11.2012 | 10:04
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

29 листопада  у приміщенні Держспоживінспекції України пройшла робоча нарада з керівниками територіальних інспекцій з питань захисту прав споживачів.

На початку наради до всіх присутніх звернулася в.о Голови Держспоживінспекції України Ольга Соколова: «Робота Держспоживінспекції України та її територіальних органів, у першу чергу, має бути направлена на захист прав споживача та відстоювання  його інтересів. Ми зібралися сьогодні, аби обговорити результати роботи територіальних органів у сфері захисту прав споживачів та ринкового нагляду».

Під час наради були обговоренні питання щодо результатів здійснення державного ринкового нагляду протягом вересня-листопада 2012 року, зокрема щодо стану виконання наказу Держспоживінспекції України № 159 «Про проведення позапланових перевірок характеристик продукції» від 28 вересня 2012 року та стану захисту прав споживачів, а також організаційні питання у роботі територіальних органів Держспоживінспекції України.

У своєму заключному слові Ольга Соколова наголосила на необхідності вжиття всіх можливих заходів задля реалізації спільної мети – зробити державну політику захисту прав споживачів прозорою, системною та ефективною, забезпечивши тим самим  реалізацію Програми Президента України Віктора Федоровича Януковича «Україна для людей».

версія для друку