українська російська англійська
Кримські бази розміщення сплатили понад 9 млн. грн. податків
30.11.2012 | 11:20
Рада міністрів АР Крим

На 1 листопада кримські підприємства, що надають туристам послуги розміщення, сплатили 9,1 млн. грн. податків, у тому числі 2,18 млн. грн. єдиного податку. Про це на пленарному засіданні Верховної Ради Автономної Республіки Крим повідомив міністр курортів і туризму АРК Олександр Лієв.

За його даними, зростання податкових надходжень вдалося досягти завдяки заходам, спрямованим на легалізацію міні-готелів. «Це майже в два рази більше, ніж у минулому році. Також зібрано 9 млн. туристичного збору, що на 20% більше, ніж за аналогічний період 2011 року», - додав Олександр Лієв.

Також глава курортного відомства повідомив, що цього року вдалося легалізувати 2,9 тис. об'єктів індивідуального розміщення. Міністр зазначив, що в цьому сезоні була проведена велика робота з легалізації діяльності приватних домоволодінь або так званих міні-готелів. Зокрема, збільшено кількість ліжко-місць в індивідуальних засобах розміщення з 10-ти до 30-ти, а також затверджено форму паспорта міні-готелів. «Скасування сертифікату на безпеку надання послуг проживання також спростила роботу міні-готелів. Відпала необхідність в неприємній, дорогої і часто непрозорій щорічній процедурі сертифікації», - сказав міністр. За його даними, на сьогоднішній день послугами об'єктів індивідуального розміщення користується близько 70% туристів.

 

версія для друку