українська російська англійська
Держфінінспекція у Сумській області від початку року відшкодувала втрат на 31 млн. грн.
30.11.2012 | 13:34
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня-жовтня 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних державних ресурсів на суму 31,4 млн. грн. Зокрема, надійшло коштів до бюджетів, бюджетних установ майже на 17,7 млн. грн. Відшкодовано та поновлено втрат ресурсів від незаконних і нецільових операцій та недостач на суму понад 13,7 млн. грн.

Так, завдяки діям фінінспекторів Сумщини у жовтні поточного року відшкодовано втрат на загальну суму майже 103 тис. грн. на казенному підприємстві Шосткинський казенний завод «Зірка». Зокрема, відшкодовано втрат державного бюджету на суму понад 53 тис. грн., що сталися через оплату за бюджетні кошти робіт з утилізації порохових зарядів, які насправді не виконувалися. Відшкодовано також втрат на суму майже 51 тис. грн., що сталися внаслідок проведення зайвої виплати коштів через завищення вартості виконаних ремонтних робіт, що їх здійснило ПП «Промислове будівництво».

Забезпечено також відшкодування втрат на 127 тис. грн., виявлених під час ревізії головного управління міського господарства виконавчого комітету Роменської міської ради. Втрати були допущені внаслідок невідображення в обліку та неотримання дебіторської заборгованості за внесками замовників будівництва на створення і розвиток інфраструктури населеного пункту.

З початку року для забезпечення відшкодування втрат ресурсів до правоохоронних органів передано 56 матеріалів ревізій, за якими порушено 40 кримінальних справ. Окрім того, порушено 19 кримінальних справ за результатами перевірок, у яких фінінспектори Сумщини брали участь як залучені спеціалісти. Було пред’явлено 29 позовів до суду щодо відшкодування втрат на загальну суму майже 3,6 млн. грн. Ініційовано перед органами прокуратури, об’єктами контролю або їх органами управління 56 позовів.

До адміністративної відповідальності за рішеннями судів та на підставі протоколів, що їх склали фінінспектори, притягнуто 544 особи.

За допущені порушення фінансово-бюджетної дисципліни 231 особу притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності. Окрім того, за порушення бюджетного законодавства до підконтрольних об’єктів було застосовано заходи впливу на загальну суму понад 4 млн. грн., а саме: зупинення операції з бюджетними коштами на рахунках учасників бюджетного процесу – 257, призупинення бюджетних асигнувань – 55, зменшення бюджетних асигнувань – 20.

 

 

версія для друку