українська російська англійська
Курсантам військових вишів призначаються академічні стипендії
30.11.2012 | 13:54
Прес-служба Міністерства оборони

Відповідно до Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України курсантам (слухачам) вищих військових навчальних закладів – відмінникам навчання можуть бути призначені академічні стипендії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, а також іменні стипендії.

Призначення зазначених академічних стипендій ад’юнктам передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 1999 року  № 309 «Про затвердження Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів» (стаття 14). Разом з тим діюча постанова Уряду щодо призначення зазначених стипендій на курсантів (слухачів) та ад’юнктів вищих військових навчальних закладів не поширюється.

Уряд підтримав ініційовані Міністерством оборони України заходи щодо врегулювання зазначеного питання та включення курсантів, слухачів та ад’юнктів військових вишів до тих категорій, яким за результатами навчання призначаються академічні стипендії. Відповідну постанову було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 28 листопада 2012 року.

Реалізація постанови додаткових витрат з Державного бюджету не потребує.

версія для друку