українська російська англійська
Держсільгоспінспекція: Наше завдання - забезпечити безперервність контролю в насінництві
30.11.2012 | 14:32
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Завдання Держсільгоспінспекції - забезпечити безперервність контролю в насінництві. Таку думку висловив Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Вашешніков під час засідання Колегії Держсільгоспінспекції  при розгляді питання реорганізації обласних державних насіннєвих інспекцій відповідно до прийнятого 2 жовтня, на засіданні Верховної Ради, Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про насіння і садивний матеріал».

Крім того, Микола Вашешніков додав, що з 3 грудня відповідний Закон вступає в силу, а це означає, що в тримісячний термін мають бути прийняті усі підзаконні акти, які ним вимагаються.

«Фахівцями Інспекції проводиться робота над розробкою проектів нормативно-правових та підзаконних актів, які дозволять упорядкувати діючу законодавчу базу, а це постанови Кабінету Міністрів та накази Міністерства аграрної політики та продовольства України», - сказав Голова Держсільгоспінспекції та додав, що для цієї роботи в Інспекції створено спеціальну робочу групу.

 

версія для друку