українська російська англійська
Візит Миколи Азарова до Норвегії сприятиме активізації двосторонніх відносин, - Прем'єр-міністр Норвегії
30.11.2012 | 15:13
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Норвегії Йєнс Столтенберг переконаний, що офіційний візит Прем’єр-міністра України Миколи Азарова до Королівства Норвегії сприятиме розвитку двосторонніх відносин. Про це він заявив на спільній прес-конференції прем’єр-міністрів в Осло.

«Мені приємно, що Прем’єр-міністр України знайшов час відвідати Норвегію з офіційним візитом великою делегацією, і, я сподіваюся, що цей візит відкриє можливості для активізації нашої співпраці у різних галузях, зокрема в економічній», - сказав Прем’єр-міністр Норвегії.

У свою чергу Микола Азаров висловив велике задоволення від свого офіційного візиту в Норвегію. При цьому він підкреслив, що відбулися плідні переговори з керівництвом держави та представниками норвезького бізнесу.

«У Норвегії у мене відбулися ґрунтовні зустрічі, переговори з широким колом бізнесменів і державних діячів», - сказав Микола Азаров. 

«Я глибоко задоволений результатами візиту, і, сподіваюся, що відносини між нашими країнами розвиватимуться динамічно», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку