українська російська англійська
Укртрансінспекція: Виявлено 8 тисяч порушень безпеки перевезень пасажирів
30.11.2012 | 17:56
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті спільно з працівниками територіальних підрозділів Державтоінспекції України з метою попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, дотримання автомобільними перевізниками вимог безпеки перевезень при виконанні регулярних, нерегулярних та регулярних спеціальних пасажирських перевезень і перевезень організованих груп дітей до місць оздоровлення і відпочинку провела комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Перевізник зима-2012».

У заході було задіяно 107 мобільних груп, складом із працівників Укртрансінспекції та Державтоінспекції України, які перевірили близько 39 тис. транспортних засобів суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, у тому числі 2,6 тис., що здійснюють нерегулярні пасажирські перевезення. У результаті перевірок  виявлено близько 8 тис. порушень законодавства про автомобільний транспорт та дорожній рух. Найбільша кількість порушень - експлуатація технічно-несправних автобусів, відхилення від визначеного маршруту руху автобуса, перевищення встановленої швидкості руху, надання послуг з перевезення пасажирів без оформлення документів, перелік яких визначений законодавством про автомобільний транспорт, відсутність ліцензії на перевезення пасажирів, експлуатація транспортного засобу, який своєчасно не пройшов державний технічний огляд, або без талону державного технічного огляду, порушення правил зупинки транспортних засобів під час висадки пасажирів, порушення встановленого режиму праці і відпочинку та ряд інших правопорушень.

Крім того, виявлено 47 випадків порушень автоперевізниками, які здійснюють міжнародні перевезення вимог законодавства України у частині оформлення обов’язкових дозвільних документів, дотримання режимів праці та відпочинку тощо.

версія для друку